OFERTA SPONSORSKA

Jest nam niezmiernie miło zaprosić Państwa do współpracy na zasadzie obustronnej korzyści - poprzez finansowe wsparcie działalności sportowej naszego Klubu promocja pozytywnego wizerunku Państwa Firmy.

Wkład finansowy w rozwój amatorskiego sportu rembertowskiej młodzieży będzie z jednej strony charytatywną pomocą, niezbędną dla zapewnienia właściwej działalności naszego Klubu, z drugiej strony promocją Państwa firmy oraz możliwością dotarcia z ofertą do szerokiego grona osób.

UKS AON Rembertów działa realizując cele pożytku publicznego w zakresie poprawy kultury fizycznej dzieci i młodzieży. W sezonie 2014/2015 w Klubie zarejestrowanych zostało blisko 200 zawodników. Poprzez wsparcie finansowe Klubu można zwiększyć ich szanse na odniesienie sukcesów oraz spełnienie sportowych marzeń.

Dokonując finansowego wsparcia Klubu pomagają Państwo wyposażyć naszą młodzież w niezbędny sprzęt sportowy, dofinansować obozy i szkolenia oraz umożliwią zachowanie płynności finansowej Klubu.

FORMY WSPÓŁPRACY

• Nasz Klub posiada własną, aktywnie działająca stronę internetową (http://aonrembertow.futbolowo.pl), którą w sezonie  codziennie odwiedza co najmniej 500 osób. Dzięki zamieszczeniu na stronie reklamy Państwa firmy istnieje możliwość dotarcia z ofertą do szerokiego grona odbiorców.
  • Oferujemy również rozwieszenie banerów reklamowych podczas spotkań meczowych, zarówno na własnym boisku, jak i w czasie meczów wyjazdowych;
  • Istnieje możliwość nadruku logo Państwa firmy na materiałach promocyjnych Klubu
  • Jest również sposobność wykorzystania Herbu naszego Klubu w materiałach promocyjnych Państwa firmy.
  • W przypadku długotrwałej współpracy istnieje możliwość nadruku logo i nazwy Państwa firmy na koszulki i sprzęt sportowy Klubu;
  • W sytuacji poważnych propozycji wparcia finansowego istnieje możliwość przyjęcia Firmy jako sponsora tytularnego i dodania jego nazwy do nazwy Klubu.

W celu uzgodnienia szczegółów prosimy o kontakt z Prezesem Klubu
Zbigniewem Baczkowskim, tel.