Aktualności

OLIMPIA WARSZAWA 2:0 AON REMBERTÓW

• autor: united91, 2014-03-23 19:31

PORAŻKA NA INAUGURACJĘ

W meczu inaugurującym rundę wiosenną AON Rembertów przegrał z v-ce liderem ligi okręgowej 0:2. Był to nieudany rewanż za porażkę poniesioną w rundzie jesiennej.

W sobotę 22 marca zawodnicy AONu Rembertów zainaugurowali rundę wiosenną sezonu 2013/14. W pierwszym meczu przyszło im się zmierzyć na wyjeździe z drużyną Olimpii Warszawa, która jest jednym z kandydatów do awansu.

Mecz rozpoczął się obiecująco, przez pierwsze minuty na boisku można było zobaczyć wyrównane widowisko jednak wszystko zmieniła bramka strzelona przez drużynę gospodarzy w 20 minucie, która padła po indywidualnych błędach w defensywnie. Dalsza część pierwszej połowy przebiegała pod dyktando Olimpii, która raz po raz stwarzała zagrożenie pod bramką strzeżoną przez Kamila Tramsia. Jednak dzięki dobrej postawie bramkarza oraz obrońców wynik do przerwy nie uległ zmianie.

Druga połowa rozpoczęła się źle dla AONu, ponieważ już w 50 minucie w wyniku kontuzji trener Kwiatkowski musiał dokonać zmiany na pozycji bramkarza, dobrze spisującego się w bramce Tramsia zastąpił Adam Liberski.

Mecz w drugiej połowie stał się bardziej wyrównany jednak AON nie potrafił stworzyć sobie dogodnych sytuacji do strzelenia bramki. Jedyne zagrożenie stwarzali ze stałych fragmentów gry. W ten właśnie sposób bliski pokonania bramkarza gospodarzy był Grzegorz Dybcio uderzając z odległości 25 metrów.

Nadzieje na wywiezienie chociażby 1 punktu gospodarze rozwiali w 75 minucie kiedy to po błędzie obrońców, Liberski został pokonany strzałem głową. To była jedyna sytuacja w drugiej połowie spotkania, którą ofensywa Olimpii potrafiła zamienić na bramkę. Na domiar złego w 90 minucie spotkania 2 żółtą kartkę w tym spotkaniu otrzymał Wróbel w wyniku czego musiał opuścić boisko.