Aktualności

AON REMBERTÓW 1:4 SNAJPER SOŚNINKA

• autor: Kierownik, 2014-09-14 20:53

ZIMNY PRYSZNIC

Po dwóch kolejnych zwycięstwach, które pozwoliły zajmować AON-owi miejsce w pierwszej trójce tabeli, nasi zawodnicy w miniona sobotę (14.09.2014 r.) zafundowali nam zimny prysznic.

Rywalami naszej drużyny był Snajper Sośninka. Mecz rozpoczął się obiecująco. Już w 2 minucie Grzegorz DYBCIO potężnym uderzaniem próbował zaskoczyć bramkarza gości, ten jednak prawdziwą paradą uchronił swą drużynę przed stratą gola.

W 7 minucie we własnym polu karnym interweniował Kamil WRÓBEL, który usiłował wybić piłkę głową, futbolówka jednak niefortunnie trafiła w Mariusza WRÓBLA i potoczyła się do bramki Adama LIBERSKIEGO. Goście objęli prowadzenie.

Drużyna AON po straconej bramce oddała inicjatywę Snajperowi, ten raz po raz groźnie atakował próbując podwyższyć wynik meczu.

Jednak w 18 minucie to AON wywalczył rzut rożny. Po dośrodkowaniu Grzegorza DYBCIO zwycięską powietrzną walkę w polu karnym gości stoczył kapitan naszej drużyny Krzysztof WŁODARCZYK.  Skutecznie uderzył głową i wyrównał  stan meczu na1:1.

W zawodników AON jakby wstąpił nowy duch i nasza drużyna miała przez chwilę okres dobrej gry.

Niestety w 30 minucie nasz obrońca Mariusz WRÓBEL nieprawidłowo próbował zatrzymać wychodzącego na czystą pozycję napastnika Snajpera. Arbiter spotkania bez namysłu pokazał mu czerwony kartonik. AON resztę meczu grał w osłabieniu.

W 42 minucie goście przeprowadzili sprawną akcję prawą stroną boiska - dośrodkowanie i niepilnowany zawodnik Snajpera z 5 metrów zdobył kolejne prowadzenie dla drużyny z Sośninki. Na przerwę drużyny schodziły z wynikiem 2:1 dla gości.

W drugiej połowie, mimo dużego zaangażowania i ambitnej postawy naszych zawodników można było zauważyć, że nasza drużyna już od 30 minuty gra w osłabieniu. Mimo zmian w ustawieniu defensywnym nie uniknęliśmy kolejnych goli: w 51 i 74 minucie.

AON Rembertów – Snajper Sośninka 1:4.

Mimo, iż porażka dotkliwa jednak przecież najpiękniejsze w sporcie jest to, że raz się wygrywa a raz przegrywa. Pewnie nieco nie na miejscu będzie tu popularne sportowe zawołanie Polacy nic się nie stało, ale przecież świat się nie kończy, przed nami jeszcze wiele meczy, z pewnością takich które zakończą się spektakularnymi zwycięstwami, dadzą nam wiele emocji oraz przyniosą radość z gry Drużyny AON. Dlatego: bawmy się sportem, głowa do góry i cały czas do przodu :-)

Skład drużyny: Liberski Adam (1),  Araźny Patryk (14), Dybcio Grzegorz (10), Lubelski Sławomir (16), Mierzejewski Jacek (3) /od 50 min. Łubiarz Damian (18)/, Sawicki Robert (9), Szacherski Arkadiusz (7), Tramś Sebastian (20),  Włodarczyk Krzysztof (6) /kapitan/, Wróbel Mariusz (4), Wróbel Kamil (8).

Bramki: Krzysztof Włodarczyk (18 min.)

Asysty: Dybcio Grzegorz

Zawodnik meczu: Krzysztof Włodarczyk (6)