Aktualności

NADSTAL KRZAKI CZAPLINKOWSKIE 2:2 AON REMBERTÓW

• autor: Kierownik, 2014-09-22 17:40

REMIS W KRZAKACH

W minioną sobotę, w ramach piątej już kolejki rundy jesiennej, nasi piłkarze stoczyli kolejny, tym razem wyjazdowy pojedynek. Rywalami naszej drużyny byli piłkarze z Krzaków Czaplinkowskich.

Drużyna AON przeważała na boisku od pierwszych minut, jej dominacja szybko została nagrodzona zdobyciem gola i wszystko zapowiadało pewne zwycięstwo zespołu z Rembertowa. Jednak tuż przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę w drużynie   nastąpiło niespodziewane rozluźnienie. Zawodnicy z Nadstalu skrzętnie je wykorzystali strzelając kolejno w 41 i 44 minucie bramki i to oni do szatni schodzili z prowadzeniem 2:1.

Po przerwie drużyna AON przystąpiła do odrabiania strat. Podobnie jak na początku pierwszej połowy, zespół z Rembertowa  przeważał, zarówno pod względem indywidualnych umiejętności technicznych, jak i gry taktycznej, zawodnicy UKS-u raz po raz stwarzali stuprocentowe sytuacje, niestety brak skuteczności spowodował, że zaledwie jedną z nich udało im się zamienić na gola.

Mecz zakończył się remisem 2:2

Skład drużyny: Liberski Adam (1),  Araźny Patryk (14), Dybcio Grzegorz (10), Lubelski Sławomir (16), Mierzejewski Jacek (3) Ossowski Sebastian (18), Sawicki Robert (9), Szacherski Arkadiusz (7), Włodarczyk Krzysztof (6) /kapitan//od 55 min. Choiński Arkadiusz/, Wróbel Kamil (8), Marcin Urbański (2)

Bramki: Sławomir Lubelski (16), Robert Sawicki (9)

Żółte kartki: Kamil Wróbel (65 min.)

Zawodnik meczu: Marcin Urbański (2)