Aktualności

TURNIEJ IM. JACKA GRUBBY I MARKA JAKUBCZAKA

• autor: Criss_2005, 2015-01-10 12:31

TURNIEJ IM. JACKA GRUBBY I MARKA JAKUBCZAKA

W dniu 10.01.2015 r (sobota) UKS AON Rembertów zorganizował szóstą już edycję halowego turnieju piłki nożnej im, Jacka Grubby i Marka Jakubczaka.

​Turniej zorganizowany był w oparciu o obiekty Hali Sportowej Akademickiego Ośrodka Sportowego Akademii Obrony Narodowej.

Do udziału w zawodach zgłosiło się 13 drużyn z Warszawy i regionu Mazowsza. Łącznie ponad 100 zawodników. Turniej przebiegał w atmosferze sportowej rywalizacji, a drużyny zaprezentowały wysoki poziom zarówno taktycznych, jak  i technicznych umiejętności. W składzie zespołów występowali piłkarze, którzy aktualnie grają w III, IV Lidze i klasie „A”.

Nasz Klub reprezentowali  zawodnicy drużyny seniorów. W  turnieju udział wzięli: Adam Liberski, Jacek Mierzejewski, Adam Jurkowski, Sebastian Tramś, Patryk Wiśniewski, Maciej Baranek, Jakub Lisiecki. Zawodnicy, pod czujnym okiem trenera Mirosława Jaskierskiego oraz jego asystenta Romana Tramsia, godnie reprezentowali nasz Klub wykazując się dużą ambicją i zaangażowaniem w grze (zdjęcia w galerii).

W eliminacjach grupy „A”, UKS AON pokonał Kadrę Rembertów 2:0 oraz UKS Błyskawicę 1:0. Pozostałe dwa mecze z Zieloną oraz Sante zakończyły się porażkami.

Drużyny, które w finale wywalczyły miejsca 1-4  otrzymały puchary, a ich zawodnicy pamiątkowe medale. Ponadto statuetką  wyróżniony został król strzelców turnieju, - Rafał Wielondek z Marysina. Najlepszym piłkarzem został Jerzy Kiryluk z Zielonej. Trofea sportowe wręczali p. Beata Jakubczak, p. Henryk Ochmański, p. Marcin Opiołek oraz prezes UKS AON - Edward Czeleń.