REMIS W DZIECINOWIE

• autor: Kierwonik, 2015-04-08 18:54

W świąteczną sobotę 04.04.2015 r. nasi zawodnicy rozegrali wyjazdowe spotkanie z Wisłą Dziecinów. Mimo wielkanocnego okresu frekwencja piłkarzy AON-u dopisała i trener Jaskierski oprócz podstawowego składu dysponował kilkoma zawodnikami na ławce rezerwowej.

Mecz był zacięty. Nasi zawodnicy pokazali się z dobrej strony ambitnie walcząc o kolejne punkty w tabeli.

Ich starania zwieńczył Paweł Długołęcki, który wyprowadził drużynę na jednobramkowe prowadzenie (to już jego druga bramka w tej rundzie).  I tak mogłoby się zakończyć, niestety niejasną sytuację na naszym polu karnym sędzia zawodów potraktował jako przewinienie obrońcy i podyktował rzut karny dla rywali. Ci skrzętnie wykorzystali okazję wyrównując na 1:1.

Mimo wielu stuprocentowych sytuacji nasi piłkarze nie byli w stanie przechylić szali zwycięstwa na swoją stronę.

Rywale również mieli kilka doborowych sytuacji, jednak interwencje Adama Liberskiego skutecznie chłodziły ich zapały.

Mecz zakończył się remisem 1:1.

Bramki:  Paweł Długołęcki

Zawodnik meczu: Adam Liberski