statystyki szczegółowe

Aktualności

NA TARCZY

• autor: Admin, 2015-06-17 22:15

Wynik meczu z ostatniej niedzieli (14.06.2015) okazał się dużym zaskoczeniem nie tylko dla zawodników, ale również kibiców i miłośników klubu UKS AON Rembertów.

Drużyna rozegrała wyjazdowy pojedynek z zajmującą od dłuższego czasu końcowe miejsca w tabeli KS Puznówką 1996.

Apatyty były więc duże....rozczarowanie jeszcze większe

Pierwsza połowa rozpoczęła  się najgorzej jak mogła. Na "dzień dobry" gospodarze zamiast staropolskiej gościnności zafundowali gola. 0:1

Zimny prysznic orzeźwił nieco rembertowską drużynę, która dość szybko otrząsnęła się ze utraty gola i ruszyła do odrabiania strat. Po około 10 minutach Paweł Długołęcki, po rykoszecie odbitym od bramkarza przeciwników, pewnie posłał piłkę do bramki i wyrównał wynik meczu. 1:1

Do końca pierwszej połowy AON obejmuje prowadzenie - ogromne zamieszanie pod bramką gospodarzy, dwa strzały zablokowane przez obrońców, piłka wybita na 15 m, tam wpada pod nogi Mateusza Nowaczyńskiego, a ten precyzyjnym strzałem kieruje ją do bramki. 2:1

W drugiej połowie było tylko gorzej. W ciągu 10 minut rywale wyrównują. 2:2. Skrzydła AON-u zostają nieco podcięte. Kolejne 15 minut i szybka kontra przeciwników dobija zespół z Rembertowa. 3:2.

Do końca meczu AON próbował wyrównać, lecz wyjątkowo dobra postawa rywali zaskakuje zespół i odbiera mu chyba wiarę w szczęśliwe zakończenie.

No cóż i tak bywa. Piłka jest przecież okrągła, a bramki dwie. Najpiękniejsze w futbolu jest to, że tak naprawdę nigdy nie jesteśmy pewni końcowego rezultatu.

Na usprawiedliwienie wyniku można dodać tylko to, że trener Mirosław Jaskierski, z różnych powodów, nie miał w tym spotkaniu do dyspozycji aż 12 podstawowych zawodników. Część grających uskarżała się na kontuzję. Sezon daje się we znaki.

Miejmy nadzieję, że w kolejnym, ostatnim już w sezonie spotkaniu, nasi piłkarze pokażą prawdziwego ducha walki i rundę wiosenną zakończą z tarczą a nie na tarczy.

Wszystkich miłośników piłki nożnej zapraszamy do wspierania Naszej Drużyny, z pewnością będzie im to potrzebne. Przyjdźmy w niedzielę (21.06.2015 r) na stadion przy ul. Ziemskiego. Pokażmy, że jesteśmy z naszymi piłkarzami nie tylko na dobre, ale że mogą liczyć na  nasz doping również w ciężkich chwilach.

Zawodnik meczu: Mateusz Nowaczyński

Skład i prezentacja graficzna drożyny: na prawym pasku strony w "relacji

Zdjęcia: w "galerii" dzięki uprzejmości Roberta Brzezińskiego