CZAS ROZPOCZĄĆ PRZYGOTOWANIA

• autor: Criss_2005, 2016-07-04 09:10

Koniec przerwy – rozpoczynamy przygotowania do sezonu 2016/2017. 12 lipca o 19:00 odbędzie się pierwsza odprawa zawodników UKS AON Rembertów ze sztabem szkoleniowym, a po niej inauguracyjny trening.

Piłkarze z Rembertowa stawią się na zajęcia już z pierwszą zaprawą w mięśniach, ponieważ w trakcie letniej przerwy każdy trenował indywidualnie w ramach trzech grup, na które zostali podzieleni zawodnicy. Do pierwszego meczu – w Pucharze Polski – od wtorku będzie dzielił ich niewiele ponad miesiąc.

W pierwszym tygodniu zaplanowano badania wytrzymałości krążeniowo-oddechowej – w środę odbędzie się beep test, czyli test wahadłowy, którego wyniki pomogą w korektach obciążeń dla poszczególnych grup zawodników.

Za to już w sobotę 16 lipca o 10:00 rozegrany zostanie pierwszy z siedmiu letnich sparingów – przeciwnikiem UKS AON Rembertów będzie Fenix Siennica.

Plan wszystkich meczów towarzyskich w zakładce TERMINARZ / SPARINGI.