Aktualności

BUG II WYSZKÓW ZA MOCNY DLA AON-u

• autor: Admin, 2016-08-28 17:44

Gorące afrykańskie zwrotnikowe powietrze i temperatura oscylująca w granicach 30 stopni Celsjusza – w takich warunkach w minioną niedzielę (28.08.2016 r.) przyszło zmierzyć się AON-wi Rembertów z Bugiem II Wyszków.

Już w 3 minucie meczu Bug mógł objąć prowadzenie. Głębokie dośrodkowanie z prawej strony wprost na głowę niepilnowanego napastnika, ten z odległości 3 metrów sprytnie uderzył w lewy róg, tylko bardzo dobra interwencja Mateusza Kudelskiego, który końcówkami palców wypchnął piłkę z linii bramkowej, uratowała AON przed stratą bramki.

W 7 minucie AON wyprowadził szybki kontratak, co prawda Bug powstrzymał pierwsze uderzenie, lecz próba wybicia piłki z własnego pola karnego nie udała się. Powietrzną walkę o piłkę wygrał Jakub Lisiecki, skierował piłkę do Vlado Pryimaka, ten znalazł się sam na sam z bramkarzem i pewnie posłał piłkę w prawy róg bramki. 1:0 dla AON-u.

Na odpowiedź gości trzeba było czekać 10 minut. W 17 minucie piłka w podbramkowym zamieszaniu trafiła pod nogi stojącego praktycznie przy słupku niepilnowanego napastnika z Wyszkowa, ten z najbliższej odległości zmieścił piłkę między słupkiem a bramkarzem AON. 1:1.

W 35 minucie Bug próbował dośrodkować w pole karne AON-u. Głęboko wrzucona piłka całkiem przypadkowo przelobowała Mateusza Kudelskiego i zatrzymała się w siatce gospodarzy. 2:1 dla Bugu.

W 40 minucie AON wyprowadził kontrę, do piłki doszedł nominalny napastnik gospodarzy Jakub Lisiecki, który próbował przelobować wysoko grającego bramkarza Bugu, próba nie powiodła się.

W 50 minucie, ku wielkiemu zdziwieniu obrońców AON-u, trzech zawodników gości znalazło się sam na sam z bramkarzem Mateuszem Kudelskim. Tylko niefortunne podanie na pozycję spaloną i czujność asystenta, który ją sygnalizował uratowało AON przed prawdopodobną utratą kolejnej bramki.

Upał dał się we znaki zawodnikom obu drużyn. Gra z minuty na minutę traciła na impecie. Można jednak było odnieś wrażenie, że drużyna AON-u zachowała więcej sił. To drużyna gospodarzy częściej gościła na polu karnym przeciwnika, goście jednak wykorzystywali wysoką grę AON-u konstruując bardzo niebezpiecznie kontry. Jedna z nich została wykorzystana w 80 minucie - wzajemne niezrozumienie obrońców AON-u, piłka przepuszczona do lewoskrzydłowego napastnika Buga, ten znajdując się w sytuacji  "sam na sam" wykorzystał 100% sytuację. 3:1 dla Bugu.

Mimo ambitnej postawy AON-u i wielu prób zniewolenia porażki, wynik meczu nie uległ zmianie. Tym razem Bug okazał się za mocny dla AON-u.

Zdjęcia:  w galerii

Skład drużyny: u dołu strony pod Mini - Chatem