Hala Sportowa Akademickiego Ośrodka Wychowania Fizycznego i Sportu Akademii Sztuki Wojennej Warszawa-Rembertów, al. Gen. A. Chruściela 103. wjazd od ulicy Frontowej

Termin i kategoria wiekowa:

29 stycznia 2017r. rocznik 2008 i młodsi

04 luty 2017 rocznik 2002 i młodsi

Uczestnicy zawodów. Zasady gry:

W turnieju weźmie udział 12 drużyn w każdej kategorii wiekowej w składzie 10-12 zawodników. W fazie eliminacji drużyny będą rozgrywać swoje mecze w 3 grupach po 4 zespoły. Zwycięzcy grup awansują bezpośrednio do finału „A”, w którym będą walczyć o zwycięstwo w turnieju. Z drugich miejsc drużyny awansują do finału „B”, a z pozostałych (3-4) grają nadal o dalszy awans w zawodach. Drużyny w składzie 5-6 osobowym (do ustalenia), w tym bramkarz. System gry „każdy z każdym”. Czas gry 12 minut bez przerwy. Gra o bandy. Nie ma spalonych. Zmiany bez ograniczeń. Punktacja jak w rozgrywkach PZPN.

Sprawy organizacyjne:

Zawody prowadzą sędziowie MZPN. Organizator zabezpiecza opiekę medyczną. Nie ubezpiecza zawodników od NNW. Początek zawodów godzina 9:00 (I grupa eliminacyjna), zakończenie ok. 18:00. Zgłoszenia drużyn do zawodów na tydzień rozpoczęcia zawodów w danej kategorii wiekowej. Tel. 502 477 709, email: ovner83@gmail.com

Wpisowe: 250 zł., płatne w dniu zawodów.

Nagrody:

Zwycięska drużyna otrzyma puchar, zawodnicy drużyn które zajmą w turnieju miejsca 1-4
otrzymają medale. Wyróżniony zostanie najlepszy bramkarz i król strzelców.

Możliwość spożycia posiłków – kasyno, bar, bistro. Słodycze i napoje na miejscu.