Aktualności

ZWYCIĘSTWO Z KORONĄ JADÓW W ŁOCHWIE

• autor: Admin, 2017-04-04 16:01

Pojedynek pomiędzy Koroną Jadów a rembertowską drużyną ze względu na remont boiska w Jadowie rozegrany został w Łochowie na stadionie Liwii Łochów

Pierwszy kwadrans bez emocji.  Mecz wyrównany. ASzWoj  dłużej utrzymuje się przy piłce, Korona wykorzystuje atut "własnego" boiska. Mecz na remis, ze wskazaniem na ASzWoj.

Do przerwy  brak akcji zasługującej na uwagę, zarówno z jednej jak i z drugiej strony. Gra toczy się głównie w środku pola. Szarpane akcje nie przynoszące zmiany rezultatu. 0:0

Od początku drugiej połowy ASzWoj przeważa, jednak mimo dominacji nie potrafi zdobyć prowadzenia.

54 minuta:  akcja lewą stroną, zamieszanie na polu karnym gospodarzy, piłka wpada pod nogi Vladka Pryimaka. Strzał z ok. 12 metrów, piłka w siatce Korony: 1:0 dla ASzWoj.

75  minuta: napastnik gospodarzy sam na sam z bramkarzem ASzWoj, tylko zimna krew Dominika Jerzaka ratuje ASzWoj przed utratą gola.

80 minuta: znów do piłki dochodzi Vlado Pryimak, mocny strzał z pola karnego gospodarzy, piłka zmierza do bramki, w ostatniej chwili rykoszetuje odbita od pleców obrońcy, opuszcza boisko na rzut rożny

93 minuta: zawodnik ASzWoj zostaje faulowany na granicy pola karnego Korony. Rzut wolny  egzekwuje Marek Rogowski. Spokój i profesjonalizm w wykonaniu, piłka w bramce gospodarzy. 2: 0 dal ASzWoj. Sędzia kończy mecz.